Toetame meie koolitustel osalejate eesmärkide saavutamist rõhutades teadmiste ja oskuste omandamist läbi praktiliste ülesannete, rohke visuaalse materjali ning avatud suhtlemise koolitajaga ja kaasõppurite vahel.

Meie õpiväljundipõhised koolitused on suunatud riigi- ja kohaliku omavalitsuse ametnikele ja töötajatele. Koolituste kvaliteedi tagamiseks peame tähtsaks kaasata valdkonna parimaid asjatundjaid, kes on end ühtlasi tõestanud heade pedagoogidena.

Tellimuskoolitused
Kalendrikoolitused

Practus konsultatsiooniteenuste eesmärgiks on toetada avalike organisatsioonide ausat ja väärikat tegutsemist riigi ning ühiskonna hüvanguks. Pakume konsultatsiooniteenust, mille eesmärgiks töötada välja tõhus sisekontrollisüsteem või selle toimimise hindamine.

Esmane konsultatsioon tasuta.

Lisainfo
Võta ühendust

Suure hulga Eesti avalike asutuste vastu on välisriikide poolt suur huvi innovaatiliste avalike teenuste ja kasutatavate digitaalsete lahenduste vastu. Practus pakub Eesti avalikele organisatsioonidele (sh sihtasutused, ettevõtted ja mittetulundusühingud) delegatsioonide võõrustamine teenust. Tutvustame delegatsioonile teie organisatsiooni tausta, töötamise põhimõtteid ja innovaatilisi lahendusi, et ametnikud ja töötajad saaks keskenduda oma tööülesannetele.

Lisainfo
Võta meiega ühendust